PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 716
ocen
7,1 10 1 187716
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Dziwne czemu nie ma calej muzy z Tokyo Drift na soundtracku, wiec napisze te utworki ktore znam i zapytam o te ktorych nie mam:

-Grits - My Life Be Like (Twinky pokazuje Seanowi swoje auto)
-Kid Rock - Bawitaba (wyscig Seana z Viperem)
-Julez Santana - There It Go (The Whistle Song) (wejsce do garazu Han'a gdzie Sean dostaje EVO)
-Prodigy - You'll Be Under My Wheels (koncowka filmu, jak zaczyna sie wyscig Sean'a z Vin Diesel'em)
-Fannypack - Hey Mami (imprezka z modelkami, przed garazem Han'a)
-Brian Tyler - Neela Drifts (Neela driftuje z Sean'em w gorach)

Natomiast brakuje jeszcze tych:
**czas** | **scena**
-22:55 - Neela podjezdza swoim RX-8
-24:20 - DK idzie do Sean'a rozmawiajacego z Neela
-27:57 - po tym jak Twinky tlumaczy Sean'owi co to drift
-34:20 - Sean w szkole po rozwaleniu Skyline'a w wyscigu z DK
-46:55 - Sean uczy sie driftu w porcie
-54:05 - po driftowaniu Han'a woklo 2ch lasek; Sean uczy sie driftu w gorach
-72:36 - rozwala sie zolty Nissan 350Z, DK sam sciga Sean'a i Han'a
-88:00 - Twinky mowi ze wszyscy juz sa, podjezdza DK

Jak ktos mialby jakies info na temat tych utworkow to pisac ktory to i tytul, wykonawce... z gory dzieki i mam nadzieje ze sie przyda :D

kombi15

ściągnełem cały soundtrack wszystkie piosenki które wymieniliście na tym forum i nieznalazłem tej której szukam ! Pomocy! Jest ona w tle pierwszego wyścigu Sean'a z Kenem :P 05:54 Jeśli ktoś ma ją albo namiary bardzo proszę Kombi15@op.pl z góry dzięki

kombi15

A JA SZUKAM UTWORU KTÓRY LECI PODCZAS NAPISÓW POCZĄTKOWYCH!!!!!!!!!! PLIIIIIIIIIS
CO TO JEST

DZIEKUJE!!! PISZ NA 2899443

ocenił(a) film na 8
dia8el

w którym momencie leci kawałek: Don Omar - Conteo???

kombi15

Ta muza co Sean pyta się Hana dlaczego się ściga a on się go pyta czy napewno chce wiedzieć i co driftują koło tych lasek to round a round (wykonawcy nie pamiętam)

ocenił(a) film na 10
ErmacX

a czy ktos moglby mi podac nazwe utwory gdy Shown mowi Dk-owi "Goodl Luck Timberlake":D:D prosze kto mi powie jest wielki ;d

ocenił(a) film na 10
ErmacX

a czy ktos moglby mi podac nazwe utwory gdy Shown mowi Dk-owi "Goodl Luck Timberlake":D:D prosze kto mi powie jest wielki ;d

Ax3L

DO WSZYSTKICH KTORZY SZUKAJA PIOSENKI TRWAJACE OD 24:20 MINUTY GDY DK ROZMAWIA Z SEANEM !
Ta pioseneczka to The Crystal Method - Realizer.
Mam nadzieje, ze pomoglam, bo widzialam, ze wiele osob tutaj jej szuka;]

ErmacX

O to cały soundtrack :)

1. Togue
2. The Fast and the Furious: Tokyo Drift
3. Saucin'
4. Neela Drifts
5. Preparation
6. N20 Reinhören
7. Mustang Nismo
8. Underground
9. Hot Fuji
10. This Is My Mexico
11. Welcome To Tokyo (written by Slash & Brian Tyler)
12. DK vs. Han
13. Downtown Tokyo Chase
14. Aftermath
15. Empty Garage
16. DK's Revenge
17. Journey Backwards
18. Sumo
19. Shaun's Crazy Idea
20. Dejection
21. Kamata
22. Two Guns
23. I Gotta Do This
24. Megaton
25. Neela Confronts DK
26. Winner ... Gets ... Me
27. War Theory
28. I Don't Need You To Save Me
29. Neela
30. Symphonic Touge

erninpl

Ja Rule - The Fast And The Furios Soundtrack Tokio Drift ---)wpiszcie w bearShare

ocenił(a) film na 8
erninpl

Wiesz co to jest soundtrack? Nie podałeś wszystkich utworów (żadnego z OST nie ma). OST ma 12 piosenek. Jak już podajesz to kopletny i z tytułami i wykonawcami.

erninpl

cześć jak sie nazywa kawałek który leci 24 minucie filmu na drugiej płycie to jest scena gdy HAN ginie w wypadku

użytkownik usunięty
woytasyork

sciągnij soundtrack który jest wymieniony wyzej, jego twórca jest BT (Brian Tyler) tam znajduje sie kawalek którego znajdujesz, wiem poniewaz sam go szukałem i sciagnałem ten soundtrack wiec wiem ze tam jest. pozdro

ocenił(a) film na 9
ErmacX

zna ktos tytul utworu ktory leci w 74 minucie kiedy sean w evo przejezdza przez skrzyzowanie pelne ludzi....????

screm3

Jaka piosenka leci podczas napisów końcowych?

ocenił(a) film na 10
Elvis_8

"You'll be under my wheels" zespołu Prodigy

Shinji_2

jak nazywa sie ten utwor co leci w 21:30 minucie w samochodzi twinka.To jest kawalek po grits i przed teriyaki boyz - tokyo drift. Help!!!

użytkownik usunięty
screm3

moja odpowiedx jest nad twoim postem, tam jest twój kawałek tylko nie pamietam tytułu

użytkownik usunięty
ErmacX

DJ Shadow Feat. Mos Deff - Six Days the remix - muzyka z pierwszej minuty jak sean przechodzi przez bramki

ErmacX

jaki jest utwór, gdy Sean rozmawia z Vin'em? Zaczyna się, Jak pokazują tył bryki Diesela, kończy, jak oni kończą rozmawiać i zaczyna się Prodigy

ocenił(a) film na 10
ErmacX

Jak nazywa się piosenka która leci gdy sean ściga się z viperem

ocenił(a) film na 10
ErmacX

jak sie nazywa ta piosenka w 20:46 minucie kidy shean i bow wow wjezdzaja tym zielonym autkiem na te wyscigi bardzo mi zalezy na tytule i bede wdzieczna

paolcia2404

teriyaki boyz - tokyo drift - to jak jadą tym zielonymautkiem

kinia_91

żeby sie tego dowiedzieć czytajcie powszednie posty

mateusz_1473

Mam już każdy kawałek który mnie interesuje,nie umiem jednak znaleźć utworu z 54-55 minuty jak sean driftuje wraz z hanem po jakiejś ulicy.Świetny kawałek z takim głębokim basem,wie ktoś jaki ma to tytuł ??

użytkownik usunięty
ezumaru

dragon ash - resound, a ja szukam kilku kawałków a mianowicie:
20:23 - utwór miedzy grits a teryiaki boyz kiedy Toss otwiera szlaban Seanowi i Twinky'emu
21:55 - neela wjeżdża swoją rx-8 do garażu
54:13 - Sean szuka noclegu u Hana

ja mam wszyskie utwory i mam je z tego forum jak chcecie je miec czytajcie wczesniejsze posty
20:23 - utwór miedzy grits a teryiaki boyz kiedy Toss otwiera szlaban Seanowi i Twinky'emu- to terayaki boys- tokyo drift
neela wjeżdża swoją rx-8 do garażu- poszukajcie na forum

użytkownik usunięty
mateusz_1473

Niestety nie jest to ten kawałek który podałeś ponieważ wyraźnie napisałem że jest to utwór pomiędzy grits a TERYAKI BOYZ więc nie może to być ten sam kawałek bo nie puszczają w filmach dwa pod rząd więc następnym razem czytaj uważniej, a jeśli mówisz że masz wszystkie kawałki to może znasz odpowiedź na dwa pozostałe o których nie napisałeś?

dragon ash - resound to chyba nie jest ta piosenka z głębokim basem ... albo bardzo przerobiona ... gdyby ktos znalazł inną ... leci w 54-55 minucie :)

ocenił(a) film na 8
ErmacX

Ktoś wie jak się nazywa piosenka kiedy Shaun wychodzi z lotniska i jedzie taksówką???

ErmacX

To jakie udało mi się znaleźć
1.Grits - My Life Be Like
2.DJ Shadow feat. Mos Def - Six Days
3.Prodigy - You'll Be Under My Wheels
4.Far East Movement - Round and Round
5.Nerd - She Wants To Move (DFA Remix)
6.Don Omar Feat. Tego Calderon- Los Bandaleros
7.Evil Nine - Restless
8.The 5, 6, 7, 8's - The Barracuda
9.Atari Teenage Riot - Speed
10.Brian Tyler feat. Slash - Mustang Nismo
11.Don Omar feat. Juelz Santana - Conteo
12.Teriyaki Boyz - Cho Large
13. teriyaki boyz - be in Tokyo
14.Fannypack - hey mamy you sexy
To chyba taka podstawa :) ale wiem, że największą uwagę przykuwają te niewymienione w czołówce :)

ocenił(a) film na 9
ErmacX

Plis pomocy.
Na początku (http://pl.youtube.com/watch?v=_o3DMT3sGJ4&feature=related) trailera jest taka piosenka, może ktoś wie jak się nazywa ?
Od razu po słowie go ! 21 sekund

użytkownik usunięty
ErmacX

Hm... spisałam sobie wszystkie utworki wymienione tutaj i zobaczymy :) Zastanawia mnie tylko czemu w sklepach jak jest soundtrack to tylko z kilkoma piosenkami a nie wszystkie jakie sa w filmie.... dziwne :)

http://peb.pl/soundtrack/81624-rapidshare-ff-fast-furious-tokyo-drift-2.html

zapraszam na tę stronkę, tu są wszystkie piosenki. ;)

ocenił(a) film na 9
krzysieksand

a jaka piosenka leci w napisach koncowych??

majeczka_4

Ludzie, zamiast pisać głupie posty typu "jaka to piosenka..." najpierw przeczytajcie poprzednie posty... Ja znalazłem wszystkie piosenki które mnie interesowały i nie napisałem ani jednego posta w tym temacie :)

ErmacX

Poszukuje piosenki w momencie gdy Twinky podchodzi do Sean'a i mowi ze jeden koles chce sie z nim scigac i ze znal Hana i ze byli jak bracia. To jest gdzies tak pod koniec filmu. I jeszcze gdy Neela opowiadala Sean'owi o swoich chwilach jak z chlopakami zrywali sie z lekcji i przygladali sie prawdziwym drifterom. Dziekii ;d

ErmacX

Jeszcze ta nutka szukałem jej
leci na samym końcu filmu ostatni wyścig z Vin Diesel

Don Omar ft. Tego Calderon - Bandolero

TheProGokuPL

szukam i szukam i nigdzie nie ma.

Jaki tytuł albo kto jest autorem kawałka który zaczyna się dokładnie w 56.33 minucie, kiedy Sean przychodzi do garazu z torbami szukajac noclegu ? Udało się już komuś to namierzyć ?

ErmacX

Zna ktoś naze utworu przed hey mami?

ErmacX

A nazwa nutki przed hey mami ta po japońsku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones