PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 684
oceny
7,1 10 1 187684
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Jak ktoś uważa że to jest 3 cześć to się Grubo myli bo to NIE jest 3 cześć tylko odrębny film z serii , ten Gniot łączy się do poprzednich tylko Tytułem i że jest o Samochodach ale Kolejną częścią to nie jest.
Przyznam fajne są pościgi,Drift-y ale ogólnie film mi sie nie podobał Dlaczego ???
Bo miał Strasznie zwalona fabułę.
Strasznie mnie Wk*rwia jak ktoś Uważa,co gorsza sprzecza się zemną jak ostatni osioł że to jest 3 Cześć.
Nie polecam, Słabizna.

ocenił(a) film na 8
GotTheLife

http://www.imdb.com/title/tt0463985/

Poczytaj tu panie mądry pod obsadą wyraźnie pisze The Fast and the Furious 3 (USA). I ciekawe kto tu jest osioł.

ocenił(a) film na 4
Rafal23

Wiem że tak pisze i to nie od dziś ale mam to gdzieś ,niech se piszą co chcą ale prawda jest Tylko jedna.
Powiedz mi uważasz Tokio Drift za 3 część Tylko dlatego że jest tak napisane ???
Wystarczy obejrzeć by się przekonać CZY to 3 część CZY Odrębny film.
I niepotrzebne jest do tego żadne podpisy " Fast and the Furious: Tokyo Drift 3 bo każdy obejrzy i sam powie co to tak naprawdę jest.
Tokio Drift to Odrębny film ponieważ to jest zupełnie Nowa historyjka,opowiada jak jakiś tak ziomek zawsze był outsiderem.
Nic niema powiązani do poprzednich część,Zupełnie nic.
Szkoda że tak prostej rzeczy nie kumasz.

ocenił(a) film na 6
GotTheLife

ale masz downa jak jest napisane ze to jest 3 czesc to oznacza ze jest 3.

a to ze ty sobie tam piesz ze wedlog ciebie to nie jest 3 to akurat jest malo wazne.

a jak masz z tym problem to idz do psychiatry.pozdro

GotTheLife

Zgadzam się z Tobą film Szybcy i wściekli: Tokio Drift całkowicie odbiega od treści pozostałych części to że film ma podobna fabułę nie znaczy że ma to jakiś związek z szybkimi na szczęście w czwartej części wracamy do poprzedniej treści i aktorów znanych z pierwszej części ale ogólnie trójka to słabizna a Sean nie wygląda jak uczeń jakiejś szkoły tylko jak 30 - latek wole Briana

użytkownik usunięty
kasiek131b

Komentowac bedziemy po 4 czesci bo z tego co slyszalem (jak sie myle to poprawcie) akcja bedzie sie toczyla miedzy 2 a 3 i wtedy bedziesz mowil co jest powiazane a co nie ;]

ocenił(a) film na 5
GotTheLife

Ales odkryl Atlantyde - są dziesiatki kontynuacji, ktore laczą sie z poprzednimi czesciami w bardzo malym stopniu albo tylko samym tytulem...

shamar

Zgodzę się z założycielem tematu. Film nie powinien być uważany za trzecią część cyklu bo nią nie jest. Jest spin-offem ;). I to zupełnie innym niż oryginał. "Szybcy i Wściekli" oraz "Za Szybcy za Wściekli" były filmami akcji, a "Tokio Drift" to prędzej film młodzieżowy z samochodami w roli głównej ;).

GotTheLife

Ludzie, czy wy żyjecie w swoim własnym świecie??? To jest 3 część. 4 część będzie opowiadać o czassie przed Tokyo drift i znajomości Dominic'a Toretto z Hanem.
http://www.filmweb.pl/f461504/Szybko+i+w%C5%9Bciekle,2009

ocenił(a) film na 4
anna0444

Do "anna0444"

(( 4 część będzie opowiadać o czasie przed Tokyo drift i znajomości Dominic'a Toretto z Hanem ))

Nawet jak tak będzie to i tak "Szybcy i wściekli: Tokio Drift" to Nie 3 część a Dlaczego bo Fabularnie Nic Niema wspólnego z poprzednimi częściami i na dodatek Niema tych samych aktorów.

I jeśli będzie tak jak napisałeś że "Szybko i wściekle" będzie opowiadać o czasie przed Tokyo drift to Ostro będzie Głupio to nie będzie się trzymało kupy.

GotTheLife

W końcówce Tokyo drift pojawia się Vin Diesel, o którym jest mowa, że Han był jego bardzo dobrym przyjacielem. Właśnie 4 część będzie powiązaniem, taką "przejściówką" do Tokyo drift. To się nazywa retrospekcja - cofnięcie w czasie;-) W czwórce prawdopodobnie będzie pokazana historia znajomości Hana i Vin'a.

ocenił(a) film na 10
GotTheLife

4 część powiąże nas z 3 to tak jak w STARWARS zrobili do przodu a potem zaczeli od początku. Więc podobnie poczekamy zobaczymy

ocenił(a) film na 4
GotTheLife

Niedawno Właśnie obejrzałem 4 Film...

Co prawda jest tam Han kumpluje się z Dominic-em ale Nie zmienia to faktu ze to Nie jest 4 cześć TYLKO 4 Film.

To nie znaczy że Dwie sekundy przed końcem filmu nagle pokazali Dominica i mówi że znał Hana...I to jest Kontynuacja ? Nic Bardziej Mylnego !!!

Tak jak mówiłem "Tokio Drift" Było i cały czas pozostaje Odrębnym filmem.

I dlatego Zamulił z tym Hanem w 4 filmie że on tam jest...że ten film jest Niby między 2 a 3...Bzdura !!!

Po prostu reżyser chciał nieźle zarobić na Tym Tytule ((Szybcy i wściekli))

Ogólnie film Przeciętny !!!

GotTheLife

To jest 3 częsc a jak sie nie znasz to nie gadaj głupot bo ja patrzyłem na necie i ogłądałem wszystkie częsci.nara

ocenił(a) film na 4
stodulski2

Tu Nic Niema do Znania się Wystarczy mieć Oczy i Rozum.
Ale Widocznie tobie tego Brakuje...Gówno mnie to obchodzi że Ty i inni nazywacie "Tokio Drift" 3 częścią...dla mnie Możecie mówić nawet że to 15 cześć AlE Prawdy Nie zmienicie !!!

Gadaj zdrów !!!

ocenił(a) film na 6
GotTheLife

w przeciwieństwie do pozostałych 3 części ta jest najsłabsza i nie polecam jej oglądania bo ja
się zawiodłem

karolxx

Tokio Drift to jest 3 część!!!!!
To, że jest inna fabuła nic nie znaczy!...
Popatrzcie na Sequel Anakonda

GotTheLife

Ja powiem tak. To , że Tokyo Drift powstał z numerem 3 serii Fast And Furious to nie znaczy że logicznie jest to trzecia część. Narazie jeśli by miał być jakiś sens to kolejność jest następująca 1 - 2 - 4 - 3. Czemu ?? Chociażby dlatego, że w 4 dowiadujemy się o tym iż Han dopiero wyjedzie do Tokyo. Sądzę też iż będzie kolejna część, która wytłumaczy nam jak uwolniono Dom'a i co się dalej działo, aż do momentu jak Dom wyjedzie do Tokyo. Ewentualnie może być kontynuacja wątku z pierwszej części, czyli co dzieje się z Dom'em po ucieczce, jak razem z Letty wyjeżdżają na Dominikanę i jak poznaje Hana. Możliwości kontynuacji jest wiele i sądzę że twórcy właśnie dlatego pozostawili sobie taką "furtkę bezpieczeństwa" i nie zdradzali nam wszystkiego.

ocenił(a) film na 4
DeviL_KmN


(( Ja powiem tak. To , że Tokyo Drift powstał z numerem 3 serii Fast And Furious to nie znaczy że logicznie jest to trzecia część. Narazie jeśli by miał być jakiś sens to kolejność jest następująca 1 - 2 - 4 - 3. Czemu))
No w kącu ktoś to rozumie.


Dokładnie powiedziane
Jeśli ma być sens to taka kolejność jest.

Pozdro.

ocenił(a) film na 10
GotTheLife

Poczekaj na część 5 w której zapewne pod koniec Dominic wyleci do Japonii .. tokyo drift jest i byłą i będzie 3 częścią tej serii .. proste.

GotTheLife

No wlasnie - co to mialo byc? Wolalbym spedzic 2g driftujac w "NfS:U" (choc od lat juz nie gram w gry komputerowe) niz to ogladac. Niby od strony wizualnej bylo ok - wypasione fury, gorace laseczki - ale wszystko to jakies dretwe. I paskudna muzyka, wprost nie do zniesienia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones