PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 692
oceny
7,1 10 1 187692
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Najgorszy opis

ocenił(a) film na 9

Na oficjalnej stronie TVN 7 znalazłem najgorszy opis tego filmu jaki w życiu widziałem. Oto on:

"Kolejny przebój filmowy z cyklu "Szybcy i wściekli". Sean Boswell to odludek, którego ulubionym zajęciem są wyścigi samochodowe. Jednak beztroskie życie kończy się w chwili, kiedy uczestniczy w wypadku. By uniknąć więzienia, zamieszkuje u ojca na obrzeżach Tokio. Za sprawą dawnego kolegi Twinkie'go, Sean trafia w świat nocnych, nielegalnych wyścigów. Chłopak zadłuża się, by wziąć w nich udział. Ponosi jednak porażkę. Aby odzyskać utracone pieniądze, musi nauczyć się nowej techniki jazdy i zostać najlepszym kierowcą w stolicy Japonii."

Błąd na błędzie, 0 rzetelności. Porażka.

Stachu7

daj spokój, koleś ma niby 17, wygląda na 25 lat, oczywiście kasa sypie się na kilogramy i szef yakuzy przejmuje sie wyścigami małolatów, brakuje avengesów i statku matki ;)

ocenił(a) film na 9
maximus_

Właśnie obejrzałem ten film pod kątem błędów i niedorzeczności, i rzeczywiście jest tego bardzo dużo. Tak dużo, że nawet wszystkiego nie mogłem spamiętać. Najbardziej razi mnie chyba to, że gość przylatuje do Japonii i od razu po pierwszym dniu w szkole, mówi po japońsku, uczy się po japońsku. Genialne. Film ratują dobre samochody, świetnie zrobione wyścigi i dziewczyny.

Stachu7

oglądałem ze względu na japoneczki i auta jak każdy chyba :D

Stachu7

Opis porażka, a film? bez przesady, nawet pierwsza część FF, to fantasy, ale jakie fajne i klimatyczne fantasy :P

ocenił(a) film na 9
Spidey_

Film jest dobry. Pomimo błędów i niedociągnięć ma w sobie klimat świata tuningu i ulicznych wyścigów, który lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones