PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 517
ocen
7,1 10 1 187517
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Szkoda ,że do kolejnych nie dali Shauna;)

ocenił(a) film na 8
eragonmark

zgadzam się w pełni :D

ocenił(a) film na 9
cyprianus

Do tego ścieżka dźwiękowa genialna;)

ocenił(a) film na 6
eragonmark

Jak mogli go dać do kolejnych części, skoro akcja F&F 4, 5 i 6 rozgrywa się przed wydarzeniami z Tokio Drift? Shaun będzie w siódemce, bo teraz kolejne odsłony będą jednocześnie kontynuacją TD, oraz sagi zasadniczej, czyli 1, 2, 4, 5 i 6. Trójka była spin offem sagi Szybkich i wściekłych, a nie bezpośrednim sequelem.

eragonmark

Wróci w siódemce - ciekawe, jak sobie z tym faktem poradzą, skoro w "Tokio Drift" niby nie skończył jeszcze 18 lat, a już wyglądał na starszego (bo i Lucas Black był starszy w czasie kręcenia tej części :P ), a teraz - po prawie dodatkowej dekadzie - każą mu grać osiemnastolatka? :0

Dziwny pomysł. :P

ocenił(a) film na 9
Davus

Pewnie jakoś go odmłodzą;P Make up itd

ocenił(a) film na 10
Davus

Nie takie rzeczy można robić. Makijażem można zrobić dużo. W 7 wystąpi tylko na chwilę w 8 i 9 będzie miał większą rolę a od 7 i 8 może minąć kilka lat więc będzie już grał starszego no ale nadal nie aż tak bo to będzie różnica 3 albo 4 lat.

FF7manifo

E, bez przesady. :P Z 32 latka nie da się zrobić 18-latka, nawet makijażem. :)

Może po prostu będą udawać, że zapomnieli, że ich bohater ma 18 lat. :P

ocenił(a) film na 10
Davus

Może nawet i 19. Odkąd Shaun wygonił DK z miasta mógł minąć jakiś czas zanim pojawił się u niego Toretto. Chociaż o tym można mówić dopiero gdy wyjdzie 7

FF7manifo

No, w sumie tak. Tak, czy owak - trudno będzie załatwić sprawę makijażem. :P

Ale whatever. ;)

ocenił(a) film na 10
Davus

Co prawda dawno aktora nie widziałem w żadnym filmie,nie jestem pewny czy w ogóle widziałem go w jakimś oprócz TD. Aktorzy dbają o siebie. W filmach na prawdę umieją zmienić twarz za pomocą różnych ''środków''. Nie przychodzi mi nic teraz do głowy ale widziałem już nie raz taki efekt że oglądałem stary film w którym aktor wyglądał staro a kilka lat później w innym filmie wyglądał już młodo. Myślę że będzie po prostu wyglądał tak jak wyglądał w TD. A nawet gdyby,będziemy musieli z tym żyć ale widzę już te ''hejty'' na jego temat.

ocenił(a) film na 6
eragonmark

Bardzo dobrze, że nie dali.

ocenił(a) film na 9
jrock

napisałaś akurat jak już był, gratuluję 800000000 IQ

ocenił(a) film na 6
kwiatek216

Miał bardzo małą rolę na kilka sekund w jednej części. A nie jako główna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones