PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 684
oceny
7,1 10 1 187684
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Dla mnie była to najlepsza część, fajny japoński klimat, no i coś innego niż wyścigi czyli drifting. Mam nadzieje, że w Szybcy i Wściekli 7 też będą sceny w Tokio.

ocenił(a) film na 10
xavi512

Będzie wyścig Dominic vs Shaun więc myślę że Cię to zadowoli.

ocenił(a) film na 9
FF7manifo

Czekam na ten wyścig, ale mam też nadzieje, że trochę scen w Tokio będzie i może coś z driftingiem, fajnie by było.

ocenił(a) film na 10
xavi512

Myślę że jakieś krótkie scenki mogą się pojawić. W wielu krajach akcja się dzieje wiec pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.

xavi512

yep, zdecydowanie najlepsza, oglądałem ponad 10 razy ;D

ocenił(a) film na 10
Mou

Ja jednak wole rodzinkę Toretto ale Tokio Drift był ciekawym odskokiem,który i tak później został(zostanie) połączony. Ponad 10 razy powiadasz ? hehe jakbyś się dowiedział ile razy ja obejrzałem tą część o wszystkie inne nie uwierzyłbyś mi więc nawet nie piszę. Tokio tak naprawdę opowiadało o nastolatkach ale fajnie że pokazali inny styl jazdy czyli drifting o którym kiedyś nawet nie miałem pojęcia.

Pozdrawiam i zapraszam na swoją stronkę fastfurious7.manifo. com (usuń spacje przed com)

ocenił(a) film na 6
xavi512

dla mnie to też najlepsza część ale 1 i 2 część też były bardzo dobre ale dalej to już przebajerowali. Wsadzają za dużo broni wybuchów i efektów specjalnych a nie tego co urzekło fanów serii czyli tuningu wyścigów samochodowych jednak pierwsze 3 części miało to coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones