PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 716
ocen
7,1 10 1 187716
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Step up??

ocenił(a) film na 5

Oglądając ten film miałem wrażenie, że oglądam gówniany komediodramat dla szesnastolatków w stylu step up. NIegrzeczny chłopiec, cche zaimponować, oczywiście na początku mu się nie udaje, ale trenuje bla bla bla i oczywiście staje sie najlepszy. No ale przedtem musi uzyskać zgodę tatusia by ten pozowlił mu na wojnę z Yakuzą. Haha masakra. Najsłabsza część ze wszystkich

ocenił(a) film na 4
badask_madafaka

ha! a myślałam, że tylko mi ten film przypominał step up... skoro to jest najsłabsza część, to myślisz że nadal warto obejrzeć inne? zwykle totalnie nie siedzę w takich filmach, więc nie wiem, czy się brać za resztę części, bo ta mnie ani nie zachęciła, ani nie zraziła (za bardzo ;))

ocenił(a) film na 5
Myaim

Powiem Ci, że następna jest spoko bo wracają starzy bohaterowie i wraca klimat, ale miejscami jest to bardziej film fantastyczny jak sensacyjny:p No ale wypadało by żebyś obejżał, bo nie będziesz orientował co się dzieje w "Fast Five" a ta jest według mnie świetna:)

ocenił(a) film na 5
Myaim

Wybacz najmocniej "obejżała" i "orientowała"

ocenił(a) film na 4
badask_madafaka

hahaha, nie szkodzi :) (raczej kobiety chyba rzadko sięgają po takie filmy, wieć rozumiem ;))
okej, w takim razie muszę się za to zabrać, bo nawet jedynki nie widziałam jak narazie ;)

ocenił(a) film na 5
Myaim

uff, to jestem spokojniejszy:P A serię ogólnie polecam bo w większości bardzo solidne filmy:)

ocenił(a) film na 5
badask_madafaka

Dokładnie ta część jest najgorsza ze wszystkich. Jest strasznie przerysowana + zakończenie jest bardzo przewidywalne :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones