PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 716
ocen
7,1 10 1 187716
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Obejrzałem tylko ze względu na ostatnią scenę FF6. trzyma poziom, owszem, tylko szkoda że poziom części 1,2 i 4... a nie, wróć, w tamtych filmach byli przynajmniej jacyś bohaterowie, których losem można by się interesować (no może w dwójce nie do końca). W zasadzie nie ma tu nic, jedyny plus jaki znajduję to sposób filmowania wyścigów/pościgów, który jest przyzwoity. Poza tym sposób przedstawienia postaci Hana, który tu się zadaje z jakimiś gówniarzami niespecjalnie mi pasuje na kontynuację jego losów po FF6, raczej prędzej bym uwierzył, że tak wyglądała jego młodość, no ale...

Wolę jednak wymazać Tokyo Drift z pamięci, wystarczy mi w zupełności finałowa scena FF6.

3/10

PS. martwi mnie ostatnia scena, bo teraz może się okazać, że to coś, które robiło za głównego bohatero Tokyo Drift może zostać wpakowane do FF7...

ocenił(a) film na 8

ja pierodle.. polecam ci bardzo oglądać najpierw część 6, a dopiero potem tą..
2 najnowsze części ff to dno.
wg mnie 1 i tokio drift to były najlepsze ćżęści

użytkownik usunięty
Szwedzio

"2 najnowsze części ff to dno."

Dno to były cztery pierwsze części, potem seria niespodziewanie się od dna odbiła i da się to (z przyjemnością) oglądać.

ocenił(a) film na 8

dla fanów fantasy to może było ok, ale ja wolałem bajeczke w stylu 1-4 niż prostackie sztuczne walki w 5 i 6 i wymuszone efekty
gimbaza się jara
pozdro 600

ocenił(a) film na 6

Moim zdaniem trzymał z gówniarzerią z musu. W Tokio oni ogarniali wyścigi. Dodatkowo sam będąc "gaijin" zapewne lepiej czuł się w towarzystwie takich samych.

ocenił(a) film na 7
cypeq

No i dla kasy, jak wiele rzeczy w FF, w końcu ich oskubywał i oszukiwał na kasę (Yakuzę), czego z "rodziną" czyli Domem i spółką nigdy by nie zrobił. A co mu w sumie zostało? Wyjechał do Tokio bo tak sobie obiecywał ze swoją miłościa, no i tam jako gaijn kochał tylko wyścigi i kasę i nikogo bliskiego, aż w Shawnie zobaczył potencjał i odrobinę amerykańskiego szaleństwa na tle wyścigów, które mieli Brian, Dom i reszta jego rodziny.

ocenił(a) film na 7

Sory komentarz wyżej, miał być do ciebie :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones