PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 716
ocen
7,1 10 1 187716
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Bo ja Oprócz innych części Szybcy i Wściekli znalazłem tylko 60 Sekund...

ocenił(a) film na 10
Goku

masz taki sam problem co ja :) wlasnie widzialem Twoja wypowiedz w 60 sekund :) i niestety nie ma wiecj takich filmow kinowych :) tylko amatorskie :( polecam google :) i tackdemiks jakos tak to bylo :) nawet sie usmialem :) na tym pozdrawiam

ALUNO

A "Torque. Jazda na krawędzi" widzieliście?? tam ścigają się na motorach ale też jest fajne

ocenił(a) film na 10
paula_31

ogladali torque :D fajna aktorka tam grała xDDD

ocenił(a) film na 3
paula_31

NIEEEE

Torqe to przegiecie, nie wytrzymalem do konca tego filmu, po tym jak koles wskakuje RSV'ką na jadący pociąg poprostu wysiadłem, musialem wyjsc ;) Polecam za to Biker Boyz o klase lepszy od tego shit'u. A wracając do tematu ja rowniez mam nadzieje ze jeszcze zobacze Diesla i Walkera za kółkiem w The Fast And The Furious :) !!!!!!

ocenił(a) film na 3
sephiroth_4

o sorry to nie ten temat ;) Jesli chodzi o tego typu tematyke to chyba wszystko 3 cesci fast and the furious i "torqshit" jazda na rantach ;) no i biker boyz oszywiscie :)

sephiroth_4

Paul Walker byl najlepszy️

Goku

"Bez limitu prędkości" film niemiecki ale całkiem fajny.

Goku

"Initial D"...ogólnie wszytkie filmy z samochodami i motorami jako głównymi bohaterami są beznadziejne :P

ocenił(a) film na 8
Grek

Biker BoyZ mi sie bardzo podobał nie był tak przegiety jak torque;-)

Goku

streets of legend... film o bardzo podobnej tematyce do fast and furious ale o wiele bardziej "realny". Polecam

cosmo_bizkit

Nie jest to moze taki szybki film jak szybcy i Beznadziejni ale bardzo podobal mi sie film "Znikający Punkt"

Kaleem

włoska robota-też występują pościgi samochodowe, supercross-to soś o motorach, no i coś z klasyki wyścigi na torze -szybki jak błyskawica z Tomem Cruisem i Nicole Kidman.

ocenił(a) film na 10
Game_Over

A "LODY NA PATYKU" to też ta tematyka czy coś mi się pomieszało? :D

ocenił(a) film na 6
Goku

"Streets of Legend" wyczesany filmik o tematyce ulicznych wyścigów z prawdziwymi kierowcam . Polecam !!!

ocenił(a) film na 8
Goku

Mógłby mi ktoś podać jakies linki do ściągniecia tego filmy "streets of legend" ?? Proszę o kontakt na gg 5661329

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones