PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763722}
5,5 17 405
ocen
5,5 10 1 17405
4,8 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 10
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 10

Fast X na Pandorze?

ocenił(a) film na 7

Boję się że 10 przeniosą na Pandorę, a tak na serio to mam nadzieję że wyciągną wnioski z 9 części, której nie dało się oglądać

ocenił(a) film na 8
Cobra_4

Jakie wnioski?

Cobra_4

Nie dało się oglądać 4tej, 5tej, 6tej, 7mej, 8mej i 9tej…

ocenił(a) film na 7
painacle

Każdy ma inny gust :), mi osobiście bardzo podobały się 4-7, 8 była nie najwyższych lotow a 9 bardzo słaba.

Cobra_4

Mam dokładnie takie same wrażenia. 9 była ciężka, bez klimatu, zbyt kuriozalna, za mało zabawna... Pozostaje mieć nadzieję, że rzeczywiście na finałowe dwa filmy postarają się bardziej.

ocenił(a) film na 4
Cobra_4

Podobnie mam. Jestem po seansie fast x i niestety wg mnie poziom taki jak w 9 tylko jeszcze bardziej niemożliwie, nudno, bez napięcia. Akcji tak nasrane, że aż to nudzi(a ja lubię kino akcji) . Na siłę wciśnięte scenki o rodzinie.Wszyscy w tym filmie biją tabuny żołnierzy oddziałów specjalnych włącznie z kobietami wszystkimi, które nagle są mistrzyniami sztuk walki. Sam początkowy pomysł na fabułę nie najgorszy i Momoa fajnie nawet zagrał ale to co się tam potem dzieje....

Kenyr32

po prostu w każdej kolejnej części wybuchy muszą być większe, co z czasem traci sens, dodatkowo i tak wiadomo, że nikt kluczowy nie zginie

Cobra_4

Podobno kolejna część będzie na Diunie, do rodziny dołączy jeden z czerwi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones