PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 163 263
oceny
7,3 10 1 163263
5,2 10
ocen krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

Bo przecież w 3 części "Tokio Drift" niby Han umiera, a ten koleś z którym Han pracował na samiutkim końcu chce się ścigać z Dominikiem, wsiadają do auta i tyle ich było, a teraz w 4 nie ma nic do rzeczy co było tam , Han żyje jak gdyby nigdy nic.
Pomożecie mi to zrozumieć ? :PP

alekx45

część rozgrywająca się w Tokio chronologicznie jest ostatnia. dlatego też Han w tej części żyje, bo dopiero "za kilka odcinków" pojedzie do Tokio- dokładniej w filmie, który miał premierę w tym roku- "Szybcy i wściekli 6" ;)








ed j. rush

okej ^^
dzięki wielkie za pomoc i zrozumienie, jak byś miał problem to polecam się na przyszłość.:))

alekx45

to prawie jak randka :D

ed j. rush

hahahahaahah co?

alekx45

no zażartowałem sobie, bo skoro mówisz, że mogę liczyć na Ciebie w jakiejś sprawie dotyczącej wiedzy filmowej, to ciężko będzie mi skorzystać z Twoich usług, prawda? Bo wpierw musiałbym sobie przypomnieć, że istniejesz, potem musiałbym Cię jakoś znaleźć, a że nie mam Cię w znajomych, to mogłoby być czasochłonne ;P

ed j. rush

dobraaaaaaaaa cichoo to mnie zaproś . ;33

alekx45

oby mi się to opłaciło :P

ocenił(a) film na 9
ed j. rush

a dlaczego zrobili filmy w kolejnośći nie chronologiczne skoro tokio powinno być potem? :)

Koszmarxd

To o to już pytaj, moja droga, twórców tej serii. Tokio było trzecie, chcieli zrobi coś odmiennego bez Diesela (bo miał tylko mały epizodzik) i Walkera, dopiero potem zrobili inne części z nimi, zresztą każdą kolejną reżyserował twórca Tokio Drift, więc nawet logiczne, że wszystko to jakoś się połączyło w końcu ;)

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

Mieli pomysł na nowy film czyli Tokio Drift. W tym pomyśle urodził się kolejny pomysł aby wstawić tam Dominica. Piszcząc scenariusz do 4 wiedzieli że widzowie lubią Hana, który zginął. Więc był to dobry pomysł aby pokazać to co działo się z Hanem przed Tokio i to skąd Dominic znał Hana.

FF7manifo

Myślałam ze skonczyla sie seria pytan "co??? toć han nie zyje!" o.o

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

No jednak nie. Sam myślałem że 6 część a dokładniej ostatnia scena z Hanem wszystko wyjaśnia no ale i tego nie rozumieją. Jednakże taki prosty zabieg został wprowadzony w filmie ale ta ''mądrzejsza'' część widzów, którzy oglądają i im się nie podoba nie rozumieją tego. A wystarczy przejrzeć forum albo po prostu wpisać w google i jest dużo tych tematów no ale ciągle zakładają i będą zakładać nowe.

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Ja myślę, że są tacy ludzie jak my - fani szybkich i wściekłych, którzy od wielu lat interesują się tym filmem i znają wszystkie ciekawostki związane z tą serią i tacy ludzie którzy po prostu obejrzeli kilka części i nie są w temacie. A mogliby powiedzieć wszystko na temat np. Piratów z Karabinów, Harry Pottera czy Iron Mana...

Brian_FF78

Mi nie chodzi o to, że się pytają, tylko o to, że zostało to już wyjaśniane sto miliardów razy a oni dalej swoje...

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Zgadza się. A wystarczyłoby obok dyskusji wpisać słowo HAN, szukaj i wyskoczyłoby z 10 tematów już na pierwszej stronie z odpowiedzią na to "śmieszne" dla nas pytanie :)

Brian_FF78

10 to za mało. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones