Sung Kang

7,8
13 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sung Kang

Nie rozumiem dlaczego aktor wystąpił w 5 części jak w "Tokio drift"zginął.

nirvanka99

Kurczę, ja tez tego nie rozumiem!!! ;/ normalnie zabili go i uciekł!

Papim88

Tokio Drift miało być ostatnią częścią. W 4 części też był Han na początku. To jest tak, ze 4 i 5 dzieją się jakby po 2 części.

Salvatore9

no to w jakiej scenie w 4 jest Han

kamil190198

Han występował na początku, w scenie na plaży. Dokładnie to nawet mam fragment: http://www.youtube.com/watch?v=EgLsqH6sXug
Szkoda, że tak krótko, dlatego cieszy mnie jego większa rola w Fast 5.

nirvanka99

Proste:) Fast Five to wydarzenia poprzedzające Tokyo Drift w którym Han zginal. Więc jak najbardziej może grać w 5 a jego postać jest ciekawa wiec dobrze ze go nie zabrakło:d

eskobaar

Retrospekcja taka:D

azeez_2

azeez, używasz za trudnych słów, większość nie zrozumie. A oglądanie filmu z uwagą też się przydaje, macie na samym końcu 3 części wyścig, Dominic ściga się z tym młodym, nie wiem jak mu tam. I mówi, że znał Hana. Widać więc, że ffabuła Tokyo Drift jest dalej aniżeli te części.

nirvanka99

z tego co czytałem to główni bohaterowie poprzednich części nie chcieli brać udziału w tokyo drift. Film okazał się klapą ( porównując do poprzednich części) i traktuje sie ten film jako wybity z serii, czyli coś po prostu innego:P

bulka29

aha :)

bulka29

chłopie ten film jest dużo lepszy niż w ch... zjechana czwarta część, która nigdy z takim scenariuszem nie powinna wyjść na światło dzienne, która jest nie dużo gorsza od części piątej, która też jest porażką... może w stanach takie idiotyzmy są na porządku dziennym, ale dla mnie latający sejf na łańcuchu to cios w inteligencję większości ludzi...

nirvanka99

:) a gwiezdne wojny po kolei wyprodukowano ?

Bartekxx

Na sto procent 4 i 5 czesc to wydarzenia przed 3 bylo to wyjasniane milion razy juz po wyposzczeniu 4 na rynek

nirvanka99

Letty też zginęła i co? wygląda na to że jakimś cudem ożyła.

aramir

Sytuacja Letty nie jest znana. W czwórce były tylko urywki jej wypadku i kawałek kiedy Fenix (chyba) do niej strzelał.
Jednakże w tym kawałku widać, że Fenix jest dosyć daleko Letty, mógł chybić. Za to sytuacja Hana była jasna, był w samochodzie, po prostu spłonął, 3 część miała być ostatnia. I Paul Walker i Vin Diesel nie bardzo chcięli ją kręcić bo była po prostu nudna.

4 i 5 część to powrót do korzeni i naprawdę kapitalny powrót. Obie części są świetne, a szósta pewnie będzie jeszcze lepsza.
Z tego co już wiadomo to i Vin i Paul będą brali udział w tym filmie, to samo tyczy się Miji(?).

trickuu

Tokio drift jest PRZED 4 i 5 bo w piątej części ten agent FBI niszczy Dodge'a z 1970, w którym Torreto ścigał się na końcu TOkio Drifta.

Arushat

Tu nie chodzi o to, czy Tokio Drift był przed czy po. Tokio Drift to akcja, która dzieje się po 4 i 5 części, a i pewnie po 6. Chociaż nie wiadomo czy scenarzyści po prostu nie wycięli z pamięci tej części i po prostu idą dalej. Tak to wygląda.

Arushat

A no taaaak, bo przecież na świecie jest tylko jeden taki samochód...

karol_bc

Przecież na końcu piątki jego dziewczyna się pyta czy pojadą do Tokio, a on odpowiedział ,,W swoim czasie" to znaczy że pojedzie do tokio

Arushat

No i tu się mylisz Arushat:

Pod koniec Tokio Drift jest pokazane auto Dominica - to Plymouth Satelite/Road Runner a w Fast Five agent Hobbs rozbija inne autko Dominica - to Dodge Charger rocznik 1970.

Dodam jeszcze że czarny Dodge z 1 części Szybcy i Wściekli (rozbity przez Doma) oraz ten w Szybko i Wściekle (Mia opowiada Dominicowi że Letty składała samochód po powrocie, zapewne po tym jak Dominic już uciekł do Meksyku co było pokazane pod koniec filmu gdy miał czerwonego Chevroleta SS...) to ten sam rocznik, najprawdopodobniej 1969-70.

nirvanka99

bo aktor zrobił się popularny, a Vin Disel jest producentem od 4 części, to wszystko tłumaczy ;)

luki29

no bo 4,5,6 toczą się przed tokio driff , nawet w tokio driff w którymś momencie mówią o tym że się dorobił na czymś bo wcześniej nie był takim mega ziomkiem .

TheGoldi07

to ściema jest, nie wierzę w to, ile jeszcze części będzie przed tokio drift? łatwiej byłoby powiedzieć że tokio drift to spinoff

luki29

w 5 części na końcu jak jadą autostradą to mówi że jeszcze ma dużo czasu zanim wróci do Tokyo tak więc może być jeszcze pare części :P

nirvanka99

jak obejrzysz końcową scenę w 6 części to zobaczysz, że cała historia układa się w zgrabną całość :-)

Maarit89

od dawna wiadomo, że Tokyo Drift ma miejsce między F&F6 i 7.

tak jak napisano wyżej. ostatnia scena z szóstki dokładnie to wyjaśnia.

nirvanka99

No i pod koniec tokyo drift Diesel mówi, że Han lubiał muscle cary gdy z nim przebywał. Czyli się znali i nowe części są jak owa znajomość przebiegała.

ozi_GT

Jeden kumaty ...

nirvanka99

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe bez względu na to czy 3 była przed/po 4 i 5 w części 6 znowu umiera:D:D:D

nirvanka99

To jest proste jak słońce. "Tokyo Drift" nie jest częścią tego filmu zrobioną w prawidłowej kolejności. Han ginie od wybuchu samochodu w "Szybcy i wściekli 6", a nie zauważyliście, że ginie tak samo w "Tokyo Drift"? Po prostu obie części dzieją się na raz. Mamy też na końcu telefon do Torreto, a w częsci "Tokyo Drift" na samym końcu już jest w Tokyo, więc to nam podsuwa, że przyjechał coś załatwić. Po 6 części możemy wywnioskować, że przyjechał pomścić przyjaciela. Ale sam? To by naruszało trochę całą strukturę serii, ponieważ zawsze działał z przyjaciółmi. Tak więc te 2 części dzieją sie w tym samym czasie.

halamadrid112

Sorka, jeszcze zapomniałem dodać jednego przemyślenia. Nie mamy pewności czy zwariowana para (mowa o Han'ie i Gisele) zginęli. Historia z Letty mówi nam, że wszystko może się zdarzyć i dopóki nie widzieliśmy zwłok bohaterów, oni mogą powrócić w następnej części. Nie zdziwiłbym się gdyby w wielkim finale, nie mam pojęcia czy to będzie część 7, albo więcej ich będzie, wszyscy wrócą. Cała ekipa się zbierze aby wykonać arcy trudne zadanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones